• 22.04.2017
    Svar fra: KASPER

    Hej.
    Jeg har taget lamotrigin siden 2008 og har fået flere og fler smerter som kom ud af det blå, det er i finger, føder, ryggen, led i form af stød, jag, og vedvarende smerter jeg ved ikke om det er medicinen men jeg er lige trappet ud af medicinen nu (helt uden lamotrigin i 24 dage :)) og har ikke anfald men har mindre ondt jeg kan gå i seng og flade i søvn om aftnen og kan vågne om morgnen det er vildt, jeg tror godt det kan vare lamotrign som giver ekstra smerter. mit d-vitamin også også meget lavt og jeg tager også tilskud. Mvh Kasper Gandrup

  • Deltag i debatten
    Hvis du ønsker at deltage i debatten kan du klikke dig ind under en af indlæggene ude til venstre og skrive dit eget svar eller du kan vælge at oprette en nyt indlæg nedenfor.
    Opret ny indlæg
    Hvis du ønsker at oprette en nyt indlæg som andre kan deltage i skal du klikke på nedenstående knap.
    Tilbage til forum forsiden

    Seneste emner